Delivery and sending of shipments

تحویل و ارسال مرسوله

مرسولات وب شاپ، باتوجه به نوع و اندازه آنها از طریق حامل های اداره پست و باربری برای شما عزیزان ارسال خواهد شد، شما میتوانید در شرایط ضروری از طریق حامل تیپاکس، مرسوله خود را زودتر نسبت به دیگر حامل ها دریافت کنید.

1. بعد از ثبت سفارش و تائیده‌ی آن توسط کارشناسان، سفارش شما حداکثر تا 3 روز کاری آینده برای شما ارسال شده و 12 ساعت بعد آن کد رهگیری مرسوله و یا بارنامه برای پیگیری لازمه، در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

2. باتوجه به نحوه فعالیت اداره پست و باربری، مدت زمان تحویل سفارش بعد ارسال وب شاپ حداکثر 72 ساعت می‌باشد که اگر تحویل مرسوله بیشتر از این بازه‌ی زمانی  به طول بینجامد، شما میتوانید از طریق ثبت شکایت در سامانه حامل انتخابی سفارش، پیگیری لازم را برای تحویل انجام دهید، در نظر داشته باشید که وب شاپ هیچ نقشی در مورد تاخیر در روند تحویل مرسوله ندارد.
در نظر داشته باشید که در برخی مواقع، بعضی از شرایط آب و هوایی، بیماری و یا موارد مشابه میتواند باعث افزایش 2 الی 3 روزی زمان ارسال و یا تحویل شود.

3. در صورت عدم پاسخ گویی به ثبت شکایات شما در سامانه حامل انتخابی، با ارتباط با بخش پشتیبانی وب شاپ موضوع را در جریان گذاشته تا کارشناسان بخش پشتیبانی پیگیری لازم را انجام دهند.

4. بسته بندی مرسولات وب شاپ کاملا به صورت سالم و بادوام بوده و اگر چه به هنگام تحویل سفارشتان بسته بندی مرسوله دچار تغییر ظاهری شدیدی شده باشد از تحویل آن خود داری نموده و در اسرع وقت با پشتیبانی وب شاپ تماس حاصل فرمائید.

5. برای تحویل مرسوله در درب منزل باید در نظر داشته باشید، به هنگام تحویل مرسوله بعد از اطمینان از صحت و سلامت محصول داخل بسته بندی سریعا هزینه فاکتور برای پیشگیری از اتلاف وقت حامل مرسوله پرداخت شود.

6. هزینه ارسال مرسولات سنگینی مانند لوازم خانگی ( از جمله یخچال، اجاق گاز، ماشین ظرف شویی، مبلمان، موتور و ... ) با باربری بوده که به صورت پس کرایه از خریدار گرفته خواهد شد.

7. درحال حاضر پرداخت درب منزل فقط برای شهر تبریز مقدور بوده و در آینده ای نزدیک این ویژگی برای دیگر شهرها نیز فراهم خواهد شد.